Середа, 19.12.2018, 08:35
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Турійський районний методичний кабінет працівників освіти

Підручники
Меню сайта
Сайти учителів
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 287
Чи задоволені Ви роботою РМК?
Всього відповідей: 243
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Травень » 22 » Свято обдарованих «Творчий педагог і талановита юнь турійщини»
16:13
Свято обдарованих «Творчий педагог і талановита юнь турійщини»

21 травня 2018 року в районному Будинку культури відбулося традиційне свято «Творчий педагог і талановита юнь Турійщини», яке є своєрідним підсумком праці учнів та вчителів за навчальний рік. На свято були запрошені учні, переможці обласних предметних олімпіад, конкурсів, турнірів, фестивалів, виставок, змагань та педагоги, які допомогли своїм вихованцям досягти високих вершин. Запрошеними були і учасники районних конкурсів «Вчитель року-2018» та «Шукаємо молоді педагогічні таланти».

Щиру вдячність учителям та учням за вагомі здобутки в галузі освіти, за створення позитивного іміджу району на обласному та всеукраїнському рівнях висловили голова райдержадміністрації Орест Василишин , голова районної ради Ольга Черен, селищний голова Олексій Безсмертний.

На початку свята піснею  «Десь по світу» гостей привітав  учень опорного закладу  « НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ Мірчук Серафим.

Ведучі Алла Євтушок та Андрій Полячук оголошували імена талановитих учнів і педагогів, яким вручалися грамоти та грошові винагороди.

У номінації «Інтелект року» відзначено:

  • Гіль Лесю, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ставки, переможця обласної олімпіади з біології (вчитель Вітрук Віра Василівна)
  • Омелюха Назара, учня комунального опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця обласної олімпіади з інформаційних технологій (вчитель Максимук Оксана Миколаївна), дипломанта ІІ ступеня Всеукраїнського рівня І-ої Всеукраїнської Інтернет-олімпіади «На Урок» (вчитель Суха Тетяна Сергіївна);
  • Гелетуху Євдокію, ученицю опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей»,  переможця обласної олімпіади з географії (вчитель Міщук Вікторія Миколаївна)
  • Яцюн Анастасію, ученицю комунального опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця обласної олімпіади з інформаційних технологій (вчитель Ковальчук Ірина Володимирівна);
  • Пашинську Крістіну, ученицю комунального опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», дипломанта Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді у номінації «2D графіка» (вчитель Максимук Оксана Миколаївна);
  • Грисюка Михайла, учня Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (вчитель Вознюк Інна Миколаївна)
  • Соколова  Богдана, учня Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (вчитель Голотюк Галина Володимирівна)
  • Хільчук Олександру, ученицю  опорного навчального закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (вчитель Воронюк Галина Святославівна)
  • Федюк Яну, ученицю опорного навчального закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (вчитель Кот Ірина Миколаївна)
  • Дячук Вікторію, ученицю опорного навчального закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (вчитель Кот Ірина Миколаївна)
  • Мороза Андрія, учня опорного навчального закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (вчитель Сичик Віктор Євгенович)
  • Фількевич Ірину, ученицю опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця обласного етапу мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, обласного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (вчитель Завірюха Неля Федорівна - грамота)
  • Співаченко Іванну, ученицю опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця обласного етапу XVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням.

 

Найчисельнішою є номінація «Таланти року». Під гучні оплески привітали переможців мистецьких конкурсів та фестивалів:

  • Волчук Вікторію, ученицю комунального опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів», стипендіата Президента України молодих майстрів народного мистецтва (керівник Кравчук Марія Василівна)
  • Прищепу Мирославу, ученицю комунального опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів», переможця обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (керівник Кравчук Марія Василівна)
  • Сироту Христину, Сервачинського Антона, учнів ЗОШ І-ІІІ ст. с.Соловичі, переможців обласного етапу Всеукраїнського родинного конкурсу «Дідух» (вчитель Якимович Валентина Петрівна)
  • Беднаровську Емілію, ученицю ЗОШ І-ІІ ступенів с.Туропин, переможця обласної заочної виставки-конкурсу «Новорічний подарунок» (вчитель Мельничук Світлана Михайлівна)

 

Турійська ОТГ

  • Руту Анну, вихованку БДТ, переможця обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Урок казки» (керівник Калюк Валентина Василівна)
  • Остапук Олену, вихованку БДТ, переможця обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Урок казки» та обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір» (керівник Чайка Олена Анатоліївна)
  • Сваржевську Альону, вихованку БДТ, переможця обласного конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» (керівник Калюк Валентина Василівна)
  • вихованців БДТ: Музичук Катерину,  Андрійчук Яну, переможців обласної, Циганкову Олександру, переможця Всеукраїнської  заочної новорічно-різдвяної  виставки «Новорічний подарунок» (керівники Сичик Оксана Миколаївна та Калюк Валентина Василівна)
  • Нергеш Яну, вихованку БДТ, переможця обласного конкурсу юних гумористів  «Посміхнімось щиро Вишні» (керівник Заіченко Олена Юріївна)
  • Сичика Богдана, учня опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, переможця обласного  конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики  «Святвечір» та обласного заочного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Урок казки»  (керівники Сичик Оксана Миколаївна та Віктор Євгенійович)
  • Пеха Максима, учня опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, переможця обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (керівник Сичик Віктор Євгенійович)
  • Яковініч Анастасію, ученицю опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, переможця обласного  конкурсу конкурсу сучасної української пісні «Срібні дзвіночки» (керівник Ящук І.В.)
  • Гончарук Марію, вихованку Турійської музичної школи, переможця обласного конкурсу акордеоністів та баяністів, Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «InterSvitiaz acomuzic-2018» (керівник Чекун Катерина)
  • Ткачука Максима, учня опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, переможця Міжнародних конкурсів: дитячого музичного конкурсу «Перлина Fest», вокально-хореографічного конкурсу «Dance. Live. Sing. Life», лауреата Міжнародного фестивалю-конкурсу «Підкори сцену», Всеукраїнського фестивалю конкурсу мистецтв «New festival  of arts», Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу «Україна – це ти!».

 

Пізніше вітали кращих у номінації «Переможець екологічних конкурсів».

 

Ними стали:

  • команда «Еко-save» ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ставки, переможець обласного конкурсу екологічних агатбригад (керівник Вітрук Віра Василівна)
  • Дубінчук Олександр, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Маковичі, переможець Всеукраїнського заочного  конкурсу  робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (керівник Жорова Лариса Степанівна)
  • Красак Анастасія, Самойліч Софія, Волчок Оксана, учениці комунального опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів», переможці обласного етапу природоохоронної акції «Птах року-2017 – канюк звичайний» (керівник Нарушинська Валентина Матвіївна)
  • Макарусь Юлія, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Маковичі, переможець обласного етапу  Всеукраїнського тематичного конкурсу «День рослин - 2017»
  • Семергей Станіслав, учень Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець Всеукраїнського заочного конкурсу робіт фотоаматорів «Моя країно -Україно!»  (керівник Ящук Світлана Валентинівна)
  • Біловус Софія, Токарська Юлія, Токарська Софія, учениці ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Перевали, переможці Всеукраїнського заочного конкурсу робіт фотоаматорів «Моя країно -Україно!» (керівники Луцюк Тетяна Анатоліївна, Студенчук Оксана Миколаївна, Русецька Ірина Іванівна)
  • Довгалюк Дарина, вихованка БДТ, переможець обласного етапу природоохоронної акції «Птах року-2017 – канюк звичайний» (керівник Сичик Оксана Миколаївна)
  • родина Біловус Дарини, учениці ЗОШ І-ІІ ступенів с.Перевали,  переможці обласного етапу Всеукраїнського родинного конкурсу «Український коровай»
  • Банда Ангеліна, вихованка БДТ, переможець обласного конкурсу-презентації юних композиторів, поетів, художників, умільців декоративно-ужиткового мистецтва «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу»
  • Ромашко Юлія, учениця ЗОШ І-ІІ ступенів с.Новосілки, філії комунального опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» (вчитель Оніщук Вадим Валерійович)

 

          У номінаціЇ  «Сильні та спритні»

нагороджено переможців туристичних та спортивних змагань:

 

  • Старшу групу баскетбольної команди Турійської  ДЮСШ (капітан Синиця Андрій), переможця обласної спартакіади учнівської молоді з баскетболу (керівники Лемещук Олександр Петрович та Яковініч Руслан Іванович)
  • Футбольну команду ДЮСШ (2010 р.н.), капітан Батоговський Арсен, переможця Міжнародного Фестивалю «Kovel Cup Time», Міжобласного турніру у м.Луцьку
  • Данелюка Владислава, вихованця Турійської ДЮСШ, вихованця ДЮСШ, срібного призера кубка України з багато повторного жиму (тренер Книш А.М.)
  • Грисюка Андрія, вихованця ДЮСШ, чемпіона Кубка України з багатоповторного жиму (керівник Книш Андрій Миколайович)
  • Клімука Романа, вихованця ДЮСШ, срібного призера Кубка України з багатоповторного жиму (керівник Книш Андрій Миколайович)
  • Книша Назарія, вихованця ДЮСШ, переможця Чемпіонату Західної України з підйому штанги на біцепс (керівник Книш Андрій Миколайович)
  • Гершун Назарія, вихованця ДЮСШ, переможця обласних та Всеукраїнських турнірів з вільної боротьби (тренер Романюк Т.О.).

 

Ми ще і ще раз переконалися: нам є ким пишатися, до чого прагнути і куди рости. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади, а ще велике бажання бачити свого учня, свою дитину успішною, потрібною людям і суспільству.

Ми щиро бажаємо юним школярам, учнівській молоді подальших успіхів, бажаємо знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим. Пам’ятаймо, знання – найбільший із скарбів людини, скарб, ціну якого вона сама і визначає. Щоб заволодіти ним, потрібно постійно вчитися, не боятися відкривати сторінки нового, невідомого і пам’ятати, що чого б ти не навчався, ти навчаєшся для себе.

 

Бажаємо вам радості і щастя,

Бажаємо любові і тепла,

Зоря щоб успіху в житті не гасла,

Щоб сповнені були ви всі добра.

 

Бажаємо вам мудрості і волі,

Щоб від мети ні крок не відступали.

І щоб стежки незвіданої долі

Вам тільки перемоги дарували!

Переглядів: 76 | Додав: Alla | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Новини ПедПреса
Відділ освіти
ЗОШ І-ІІІ ступенів
ЗОШ І-ІІ ступенів
Позашкілля
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2018