П`ятниця, 22.09.2017, 21:58
Вітаю Вас Гість | RSS

Турійський районний методичний кабінет працівників освіти

Підручники
Меню сайта
Сайти учителів
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 267
Чи задоволені Ви роботою РМК?
Всього відповідей: 225
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Курс валют
Головна » 2017 » Червень » 1 » Свято обдарованих «Парад зірок»
16:21
Свято обдарованих «Парад зірок»

У перший день літа, Міжнародний день захисту дітей в актовій залі Турійської районної ради відбулося традиційне свято «Творчий педагог і талановита юнь Турійщини», яке є своєрідним підсумком праці учнів та вчителів за навчальний рік. На свято були запрошені учні, переможці обласних предметних олімпіад, конкурсів, турнірів, фестивалів, виставок, змагань та педагоги, які допомогли своїм вихованцям досягти високих вершин. Запрошеними були і учасники районних конкурсів «Вчитель року-2017» та «Шукаємо молоді педагогічні таланти».

Щиру вдячність вчителям та учням за вагомі здобутки в галузі освіти, за створення позитивного іміджу району на обласному та всеукраїнському рівнях висловили голова райдержадміністрації Орест Василишин та голова районної ради Ольга Черен, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Надія Біланчук.

На початку свята гостей привітали учні опорного закладу «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія смт Турійськ, які виконали пісню «Ми зірочки маленькі» (керівник Ігор Ящук).

Ведучі  Алла Євтушок та Оксана Сахарук  оголошували імена талановитих учнів і педагогів, яким вручалися грамоти та грошові винагороди.

Учнем 2017 року визнано Гелетуху Євдокію, ученицю опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей». На її рахунку – перемога у 4-ох обласних олімпіадах:  з української мови і літератури, географії, історії, правознавства, обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів, слухачів МАН (вчителі: Омелюх Вікторія Олександрівна, Міщук Вікторія Миколаївна, Рудницька Ганна Ананіївна, Сукач Галина Іванівна). Євдокія отримала також персональну премію від голови Турійської районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» Сергія Власюка.

У номінації  «Інтелект року»  відзначено:

  • Романюк Олену, ученицю ЗОШ І-ІІ ст. с.Гайки, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури (вчитель Паламарчук Олена Ананіївна)
  • Панасюк Лілію, ученицю  ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Дуліби, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (вчитель Радобенко Вікторія Ярославівна)
  • Коваля Юрія, учня Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (вчитель Луць Оксана Володимирівна)
  • Грисюка Михайла, учня Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (вчитель Розмірський Микола Петрович)
  • Павліка Богдана, учня Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (вчитель Голотюк Галина Володимирівна)
  • Берестюка Тараса, учня опорного навчального закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (вчитель Воронюк Галина Святославівна)
  • Федюк Яну, ученицю опорного навчального закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (вчитель Кот Ірина Миколаївна)
  • Зинюка Назарія, учня опорного навчального закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (вчитель Сичик Віктор Євгенович)
  • Сергійчук Вікторію, ученицю опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів», переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (вчитель Нарушинська Валентина Матвіївна)
  • Чечелюк Юлію, ученицю комунального опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця ІІІ етапу XVI всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» (вчитель Рудницька Ганна Ананіївна)
  • Команду комунального опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» (Гелетуха Євдокія, Яцюн Анастасія, Руденко Анастасія, Парфенюк Тетяна, Грицюк Ольга, Чечелюк Юлія), переможця обласного конкурсу «Ерудити правознавства Волинського краю» (вчитель Рудницька Ганна Ананіївна)
  • Команду комунального опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» (Гелетуха Євдокія, Гогуля Ольга, Жук Ярослав, Воздіган Анастасія, Дігтярук Дарія), переможця обласного турніру юних журналістів (вчитель Слободенюк Тетяна Василівна). Гелетуха Євдокія отримує також грамоту за зайняте ІІІ місце в індивідуальному рейтингу турніру
  • Гогулю Ольгу, ученицю комунального опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця обласного конкурсу творчих учнівських робіт, присвяченого 195-річчю від дня народження Липинського (вчитель Рудницька Ганна Ананіївна)
  • Фількевич Ірину, ученицю опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, переможця обласного етапу мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, обласного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (вчитель Завірюха Неля Федорівна)
  • Козачук Вікторію, ученицю ЗОШ І-ІІІ ст. с.Соловичі, переможця обласного етапу мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, обласного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (вчитель Лапчук Світлана Миколаївна)
  • Борійчук Світлану, ученицю ЗОШ І-ІІ ст. с.Осьмиговичі, філії комунального опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів», переможця обласного заочного конкурсу «Юні літератори Волині» (вчитель Калюжна Оксана Іванівна)
  • Сазонову Наталію, ученицю опорного закладу «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця обласного етапу конкурсу юних читців, присвяченого 146-ій річниці від дня народження Лесі Українки (вчитель Завірюха Неля Федорівна)
  • Нащоцьку Дарію, ученицю опорного закладу «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця обласного  етапу конкурсу юних декламаторів імені Юліуша Словацького, переможця фінального етапу конкурсу юних декламаторів імені Юліуша Словацького (вчитель Нащоцька Юлія Борисівна)
  • Бойка Андрія, учня опорного закладу «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця обласного конкурсу юних гумористів «Посміхнімось щиро Вишні» (вчитель Охремлюк Валентина Дмитрівна)
  • Мазурак Юлію, ученицю Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможця всеукраїнського конкурсу есе, присвяченого 160-річчю від дня народження Івана Франка (вчитель Безсмертна Тамара Михайлівна)

Найчисельнішою є номінація «Таланти року». Під гучні оплески привітали переможців мистецьких конкурсів та фестивалів:

  • Руту Анну, вихованку БДТ, переможця Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, переможця обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Урок казки» (керівник Калюк Валентина Василівна)
  • Шумську Оксану, вихованку БДТ, переможця обласного конкурсу юних гумористів  «Посміхнімось щиро Вишні» (номінація «Власні усмішки») – керівник Заіченко Олена Юріївна
  • Команду «ЖАРА» опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця зонального етапу конкурсу дружин юних пожежників (керівники Панасюк Світлана Віталіївна та Луцюк Тетяна Святославівна)
  • Зубчук Марію, вихованку БДТ, переможця обласного  конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики  «Святвечір» (Сичик Оксана Миколаївна)
  • Циганкову Олександру, вихованку БДТ, переможця обласної  заочної новорічно-різдвяної  виставки «Новорічний подарунок» (керівник Калюк Валентина Василівна)
  • Семергея Станіслава, вихованця БДТ, переможця обласного конкурсу малюнка  на асфальті «Дитинства веселковий світ», переможця обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт фотоаматорів «Моя країно-Україно!»  (керівник Чайка Олена Анатоліївна)
  • Козаченко Тетяну, вихованку БДТ, переможця обласного конкурсу малюнка  на асфальті «Дитинства веселковий світ» (керівник Чайка Олена Анатоліївна)
  • Ткачука Максима, учня опорного закладу «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця обласного конкурсу сучасної української пісні «Срібні дзвіночки», Всеукраїнського пісенного конкурсу «Моя Україна» (керівник Віктор Петрович Скулінець)
  • Літвіна Сергія, учня комунального опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», переможця обласного конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея» (вчитель Рашкевич Тетяна Василівна)
  • Стасюк Альону, вихованку БДТ, переможця обласного конкурсу «Рятувальники очима дітей» (керівник Сичик Оксана Миколаївна)
  • Дячука Дмитра, учня опорного закладу «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця обласного конкурсу «Рятувальники очима дітей» (керівник Сичик Віктор Євгенович)
  • Довголюк Богдану, вихованку БДТ, переможця обласного конкурсу дитячої творчості з виготовлення державної символіки «Знаю, горджуся, шаную!» (керівник Сичик Оксана Миколаївна)
  • Германа Богдана, учня опорного закладу «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (керівник Сичик Віктор Євгенович)
  • Панаса Юрія, учня опорного закладу «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (керівник Сичик Віктор Євгенович)
  • Омелюха Богдана, учня опорного навчального закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, переможця обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (керівник Кравчук Марія Василівна)

Також сьогодні було вручено диплом «Зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України Студії різьблення по дереву «Візерунок» (керівник Сичик Віктор Євгенович).

Пізніше вітали кращих у номінації «Переможець екологічних конкурсів». Ними стали:

  • Босенко Анна, учениця Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного етапу Всеукраїнської акції «Птах року – 2016 - повзик» (керівник Чайка Олена Анатоліївна)
  • Кондаревич Ірина, учениця ЗОШ І-ІІ ступенів с. Гайки, переможець обласного етапу Всеукраїнської акції «Птах року - 2016 - повзик» (вчитель Латик Оксана Миколаївна)
  • Риль Ніна, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Новий Двір, переможець обласного етапу Всеукраїнської акції «Птах року-2016-повзик» (вчитель Стасюк Олена Валеріївна)
  • Дмитрук Софія, учениця ЗОШ І-ІІ ступенів с.Гайки, переможець обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт фотоаматорів «Моя країно - Україно!» (вчитель Латик Оксана Миколаївна)
  • Мізовець Ірина, учениця ЗОШ І-ІІ ступенів с.Перевали,  переможець обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт фотоаматорів «Моя країно - Україно!» (вчитель Русецька Ірина Іванівна)
  • Семергей Юрій, учень Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «В об’єктиві натураліста» (керівник Ящук Світлана Валентинівна)

У номінації «Спортсмен року» відзначено:

  • Команду Турійської ЗОШ І-ІІІ ст. (капітан Нергеш Андрій), переможця обласних змагань «Сокіл» («Джура») (керівник Римарчук Віктор Михайлович)
  • Молодшу збірну команду району з баскетболу (капітан Нікончук Максим), переможця обласної спартакіади учнівської молоді з баскетболу (керівники Лемещук Олександр Петрович та Яковініч Руслан Іванович)
  • Старшу збірну команду району з баскетболу (капітан Лисиця Андрій), переможця обласної спартакіади учнівської молоді з баскетболу (керівники Лемещук Олександр Петрович та Яковініч Руслан Іванович)
  • Туристичну команду ЗОШ І-ІІ ст. с.Тагачин, філії опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ (капітан Гнатюк Роман), переможця обласного туристичного зльоту у виді «Пішохідний туризм» (керівник Гаврилюк Леонід Васильович)
  • Радобенка Андрія, учня ЗОШ І-ІІІ ст. с.Дуліби, переможця обласної спартакіади допризовної молоді (у виді «Стрільба з пневматичної гвинтівки») (вчитель Ткачук Павл Васильович)
  • Кудриля Владислава, вихованця ДЮСШ, чемпіона області з гирьового спорту, срібного призера турніру Гирьова Весна, кандидата у майстри спорту України (керівник Книш Андрій Миколайович)
  • Павлова Владислава, вихованця ДЮСШ, рекордсмена Європи з жиму штанги лежачи, призера  всеукраїнських турнірів (керівник Книш Андрій Миколайович)
  • Поліщук Ірину, вихованку ДЮСШ, чемпіона України з жиму штанги лежачи та багатоповторного жиму штанги, майстра спорту федерації пауерліфтингу WPA (керівник Книш Андрій Миколайович)
  • Книша Назарія, вихованця ДЮСШ, бронзового призера Чемпіонату України з багатоповторгого жиму штанги лежачи, срібного призера суперкубка України з багатоповторгого  жиму штанги лежачи (м.Київ), кандидата у майстри спорту федерації пауерліфтингу WPA (керівник Книш Андрій Миколайович)

 

Беззаперечним є те, що зерна знань, які виросли у колосисті хліба, – це результат самовідданої праці талановитих педагогів. Адже творчого учня може виростити лише творчий вчитель, закоханий у свою справу. Це величезна плеяда педагогів. Сьогодні слова щирої вдячності прозвучали і на адресу учасників районних конкурсів «Учитель року», «Шукаємо молоді педагогічні таланти», виставки «Творчі сходинки педагогів». За вагомі здобутки у розвитку дитячих обдарувань відділом освіти, молоді та спорту премійовано і педагогічних працівників, які вміло організовували протягом навчального року роботу з обдарованими дітьми і досягли високих результатів.

На  закінчення свята прозвучала пісня «Мрія» у  виконанні  гурту «Веселка» районного Будинку культури (керівник (Галина Абрамчук).

 

Бажаємо вам мудрості і волі,

Щоб від мети ви ні на крок не відступали.

І щоб стежки незвіданої долі

Вам тільки перемоги дарували!

Переглядів: 99 | Додав: Alla | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Новини ПедПреса
Відділ освіти
ЗОШ І-ІІІ ступенів
ЗОШ І-ІІ ступенів
Позашкілля
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2017