Понеділок, 21.01.2019, 17:04
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Турійський районний методичний кабінет працівників освіти

Підручники
Меню сайта
Сайти учителів
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 290
Чи задоволені Ви роботою РМК?
Всього відповідей: 246
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Листопад » 26 » Районні змагання з тенісу настільного та шашок
10:06
Районні змагання з тенісу настільного та шашок

23 листопада 2018 року на базі Мокрецької ЗОШ І-ІІ ст. були проведені районні змагання з настільного тенісу і шашок, в яких взяли участь 7 команд із ЗОШ І-ІІ ступенів с.Мокрець, с.Ставки, с.Туропин, с.Обенижі, с.Осьмиговичі, с.Дуліби та Турійської ОТГ – ЗОШ І-ІІ ступенів с.Дольськ.

Переможцями у змаганнях з тенісу настільного стали:

 І місце – команда ЗОШ І-ІІ ступенів с.Обенижі (вчитель Півень Микола Михайлович);

ІІ місце – команда ЗОШ І-ІІ ступенів с.Туропин (вчитель Дудик Віктор Андрійович);

ІІІ місце – команда ЗОШ І-ІІ ступенів с.Осьмиговичі (вчитель Новосад Олександр Вікторович).

У змаганнях з шашок:

І місце – команда ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ставки (вчитель Войтюк Сергій Олександрович);

ІІ місце – команда ЗОШ І-ІІ ступенів с.Туропин (вчитель Дудик Віктор Андрійович);

ІІІ місце – команду ЗОШ І-ІІ ступенів с.Обенижі (вчитель Півень Микола Михайлович);

В індивідуальному заліку переможцями стали:

 у змаганнях з тенісу настільного -

 І місце – Селезньова Зоряна, учениця ЗОШ І-ІІ ст. с.Туропин

Лебідь Дмитро, учень ЗОШ І-ІІ ст. с.Обенижі

 ІІ місце – Стожук Яна, учениця ЗОШ І-ІІ ст. с.Обенижі

Сохацький Василь, учень ЗОШ І-ІІ ст. с.Осьмиговичі            

ІІІ місце – Кмін Богдана, учениця ЗОШ І-ІІ ст. с.Осьмиговичі            

Столярук Станіслав, учень ЗОШ І-ІІ ступенів с.Туропин

у змаганнях з шашок:

І місце – Драголюк Роман, учень ЗОШ І-ІІ ст. с.Ставки

Ковальчук Ірина, учениця ЗОШ І-ІІ ст. с.Обенижі

ІІ місце – Погребський Антон, учень ЗОШ І-ІІ ст. с.Дольськ (Турійська ОТГ)

Пучук Каріна, учениця ЗОШ І-ІІ ст. с.Туропин

ІІІ місце – Дмитрук Олександр, учень ЗОШ І-ІІ ст. с.Осьмиговичі

Гіль Леся, учениця ЗОШ І-ІІ ст. с.Ставки                            

Вітаємо переможців!

Переглядів: 22 | Додав: Alla | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Новини ПедПреса
Відділ освіти
ЗОШ І-ІІІ ступенів
ЗОШ І-ІІ ступенів
Позашкілля
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2019