Субота, 15.12.2018, 03:09
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Турійський районний методичний кабінет працівників освіти

Підручники
Меню сайта
Сайти учителів
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 286
Чи задоволені Ви роботою РМК?
Всього відповідей: 242
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Листопад » 26 » Підсумки районної олімпіади з історії
10:28
Підсумки районної олімпіади з історії

У районній олімпіаді з історії взяли участь 42 школярі району та ОТГ.

Щиро вітаємо переможців та їх учителів:

8 клас:

І місце

Семенюк Мирослава, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Бобли (вчитель Шевчик В.В.)

ІІ місце

Логін Микола, учень ЗОШ І-ІІ ступенів с.Дуліби (вчитель Ткачук Л.І.)

ІІІ місце

Красак Анастасія, учениця комунального опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів» (вчитель Власюк Н.І.)

9 клас

І місце

Клімук Максим, учень ЗОШ І-ІІ ступенів с.Перевали (вчитель Пилипчук О.В.)

ІІ місце

Соколов Богдан, учень Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Луць О.В.)

Драголюк Роман, учень ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ставки (вчитель Назарук О.В.)

Семенюк Юлія, учениця комунального опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів» (вчитель Власюк Н.І.)

ІІІ місце

Кузьмич Лілія, учениця ЗОШ І-ІІ ступенів с.Дольськ (вчитель Пилипчук О.В.)

Хільчук Дана, учениця ЗОШ І-ІІ ступенів с.Мокрець (вчитель Літковець О.Й.)

Квашук Олена, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі (вчитель Коваль О.А.)

10 клас

І місце

Супоровський Юліан, учень комунального опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів» (вчитель Власюк Н.І.)

ІІ місце

Шум Назарій, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Овлочин (вчитель Панібраць А.В.)

ІІІ місце

Наход Максим, учень опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ (вчитель Троць І.В.)

Волчок Анастасія, учениця Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Луць О.В.)

11 клас

І місце

Маковецька Катерина, учениця Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мазурак А.А.)

ІІ місце

Строчик Катерина, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Бобли (вчитель Шевчик В.В.)

ІІІ місце

Ляховський Дмитро, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі (вчитель Коваль О.А.)

Ігнатюк Богдан, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Новий Двір (вчитель Тислюк В.О.)

Переглядів: 93 | Додав: Alla | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Новини ПедПреса
Відділ освіти
ЗОШ І-ІІІ ступенів
ЗОШ І-ІІ ступенів
Позашкілля
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2018