Субота, 15.12.2018, 03:50
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Турійський районний методичний кабінет працівників освіти

Підручники
Меню сайта
Сайти учителів
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 286
Чи задоволені Ви роботою РМК?
Всього відповідей: 242
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Листопад » 27 » ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури
10:31
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

50 учнів району стали учасниками ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури , яка відбулася 17 листопада на базі опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ. За підсумками олімпіади переможцями стали:

7 клас

І місце

Коваль Роман ( ЗОШ І-ІІ ступенів імені Ганни Жежко смт. Турійськ, вчитель Іваськів Л.А.)

ІІ місце

Кащенюк Юлія ( ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі, вчитель Сітарук Л.Х.)

Тлучкевич Єлизавета ( ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Кульчин, вчитель Никонюк Н.М)

ІІІ місце

Максимук Вероніка (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Слободенюк Т.В.)

Омельчук Іванна (Опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, вчитель Павленко О.Й.)

 

8 клас

І місце

Данилюк Вікторія (Опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, вчитель Охремлюк В.Д.)

ІІ місце

Козачук Вікторія ( ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі, вчитель Лапчук С.М.)

 

9 клас

І місце

Фількевич Ірина (Опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, вчитель Заверуха Н.Ф.)

ІІ місце

Семенюк Юлія (Комунальний опорний заклад «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів», вчитель Качинська Т.М.)

Муха Євгенія (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Муха Н.П.)

ІІІ місце

Гайова Уляна (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Муха Н.П.)

Макарусь Людмила( ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Маковичі, вчитель Каліновська С.П.)

 

10 клас

І місце

Волчок Анастасія (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Кащенюк А.В.)

ІІ місце

Троць Юлія (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Слободенюк Т.В.)

ІІІ місце

Пархонюк Яна ( Опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, вчитель Карпук Н.В.)

 

11 клас

І місце

Маковецька Катерина (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Муха Н.П.)

ІІ місце

Каліщук Юлія ( ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі, вчитель Лапчук С.М.)

ІІІ місце

Співаченко Іванна (опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, вчитель Карпук Н.В.)

Переглядів: 100 | Додав: Alla | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Новини ПедПреса
Відділ освіти
ЗОШ І-ІІІ ступенів
ЗОШ І-ІІ ступенів
Позашкілля
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2018