Вівторок, 12.12.2017, 11:09
Вітаю Вас Гість | RSS

Турійський районний методичний кабінет працівників освіти

Підручники
Меню сайта
Сайти учителів
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 275
Чи задоволені Ви роботою РМК?
Всього відповідей: 231
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Курс валют
Головна » 2017 » Листопад » 21 » ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури
16:38
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

53 учні району стали учасниками ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури , яка відбулася 18 листопада на базі  опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ. За підсумками олімпіади переможцями стали:

7 клас

І місце

Волчок Оксана ( Комунальний опорний заклад «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів», вчитель Голіщук К.А.)

ІІ місце

Козачук Вікторія ( ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі, вчитель Лапчук С.М.)

Бурко Софія ( ЗОШ І-ІІ ступенів с.Гайки, вчитель Паламарчук О.А.)

ІІІ місце

Кались Віталіна ( Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Безсмертна Т.М.)

Дудік Альберт ( ЗОШ І-ІІ ступенів с.Туропин, вчитель Денисюк Л.В.)

8 клас

І місце

Макарусь Людмила (ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Маковичі, вчитель Каліновська С.П.)

ІІ місце

Киричук Вікторія (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Трофимович Н.Б.)

Семенюк Юлія ( Комунальний опорний заклад «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів», вчитель Качинська Т.М.)

Давидюк Станіслав ( ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі)

ІІІ місце

Рибачук Назар ( ЗОШ І-ІІ ступенів с.Осьмиговичі-філії комунального опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів», вчитель Бортнійчук І.С.)

Фількевич Ірина (Комунальний опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, вчитель Заверуха Н.Ф.)

Кузьмич Лілія (ЗОШ І-ІІ ступенів с.Дольськ, вчитель Борковська Л.П.)

Лебідь Наталія (ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ставки)

9 клас

І місце

Романюк Олена ( ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель Паламарчук О.А.)

ІІ місце

Борійчук Світлана ( ЗОШ І-ІІ ступенів с.Осьмиговичі-філії комунального опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів», вчитель Калюжна О.І.)

Боровик Вікторія (Комунальний опорний заклад «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів», вчитель Качинська Т.М.)

ІІІ місце

Волчок Анастасія (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Тобольський В.М.)

Пархонюк Яна ( Опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, вчитель Заверуха Н.Ф.)

Стичук Олександра (ЗОШ І-ІІ ступенів смт Турійськ, вчитель Квачук Н.В.)

10 клас

І місце

Каліщук Юлія ( ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі, вчителі Лапчук С.М.., Сітарук Л.Х.)

ІІ місце

Петрук Зоряна  ( ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Бобли)

ІІІ місце

Маковецька Катерина (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Муха Н.П.)

11 клас

І місце

Волчук Вікторія (Комунальний опорний заклад «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів», вчитель Лещенко Л.М.)

ІІ місце

Гелетуха Євдокія (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Омелюх В.О.)

ІІІ місце

Кмін Яна ( опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, вчитель Сліпчук Г.І.)

Мазурак Юлія (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Безсмертна Т.М)

 

Переглядів: 133 | Додав: Alla | Рейтинг: 2.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Новини ПедПреса
Відділ освіти
ЗОШ І-ІІІ ступенів
ЗОШ І-ІІ ступенів
Позашкілля
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2017