Вівторок, 12.12.2017, 11:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Турійський районний методичний кабінет працівників освіти

Підручники
Меню сайта
Сайти учителів
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 275
Чи задоволені Ви роботою РМК?
Всього відповідей: 231
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Курс валют
Головна » 2017 » Листопад » 28 » ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
16:41
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

44 учні району взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, який відбувся 25 листопада на базі комунального опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ. Вітаємо переможців та їх наставників:

8 клас

І місце

Василів Денис (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей»,, вчитель Рудницька Г.А.)

ІІ місце

Фількевич Ірина (Комунальний опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, вчитель Троць І.В.)

Клімук Максим (зош і-іі ступенів  с.Перевали, вчитель Пилипчук О.В.)

ІІІ місце

Драголюк Роман (ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ставки, вчитель Назарук О.В.)

Семенюк Юлія (Комунальний опорний заклад «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів», вчитель Власюк Н.І.)

Соколов Богдан (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Луць О.В.)

Трофимук Дмитро (ЗОШ І-ІІ ступенів с.Гайки, вчитель Божко О.О.)

9 клас

І місце

Супоровський Юліан (Комунальний опорний заклад «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів», вчитель Власюк Н.І.)

ІІ місце

Ващук Вікторія (ЗОШ І-ІІ ступенів с.Гайки, вчитель Божко О.О.)

ІІІ місце

Стичук Олександра (ЗОШ І-ІІ ступенів смтТурійськ, вчитель Сичик Н.В.)

Троць Юлія (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей»,, вчитель Зінюк А.Ю.)

Кригер Яна (ЗОШ І-ІІ ступенів с.Мокрець, вчитель Літковець О.Й.)

Густі Каріна (ЗОШ І-ІІ ступенів с.Перевали, вчитель Пилипчук О.В.)

10 клас

І місце

Строчик Катерина (ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Бобли, вчитель Шевчик В.В.)

ІІ місце

Ляховський Дмитро (ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі, вчитель Коваль О.А.)

ІІІ місце

Маковецька Катерина (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Мазурак А.А.)

Сергійчук Вікторія (Комунальний опорний заклад «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів», вчитель Волчук В.І.)

Берестюк Тарас (Комунальний опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, вчитель Музика О.М.)

11 клас

І місце

Книш Назар (Комунальний опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, вчитель Музика О.М.)

ІІ місце

Гелетуха Євдокія (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Міщук В.М.)

ІІІ місце

Мельничук Аліса (Комунальний опорний заклад «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів», вчитель Власюк Н.І.)

Сочин Сергій (ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Овлочин, вчитель Панібраць А.В.)

Переглядів: 80 | Додав: Alla | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Новини ПедПреса
Відділ освіти
ЗОШ І-ІІІ ступенів
ЗОШ І-ІІ ступенів
Позашкілля
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2017