Середа, 22.11.2017, 08:43
Вітаю Вас Гість | RSS

Турійський районний методичний кабінет працівників освіти

Підручники
Меню сайта
Сайти учителів
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 273
Чи задоволені Ви роботою РМК?
Всього відповідей: 229
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Курс валют
Головна » 2017 » Листопад » 13 » ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
17:54
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

40 школярів району стали учасниками ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, який відбувся 11 листопада на базі комунального опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ. За підсумками виконання завдань теоретичного, практичного турів та тестів, переможцями визнано:

8 клас

І місце

Фількевич Ірина (Комунальний опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, вчитель Підгайна О.Я.)

ІІ місце

Драголюк Роман (ЗОШ І-ІІ ст. с.Ставки, вчитель Касянюк Т.М.)

Пашинська Крістіна (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Міщук В.М.)

Павлік Богдан (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Тобольський В.М.)

ІІІ місце

Лісецька Інна (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Міщук В.М.)

Хільчук Олександра (Комунальний опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, вчитель Підгайна О.Я.)

Гладун Віталій (ЗОШ І-ІІ ступенів с.Дуліби, вчитель Булавук Н.О.)

9 клас

І місце

Волчок Анастасія (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Тобольський В.М.)

ІІ місце

Шум Назарій (ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Овлочин, вчитель Стрилюк Г.М.)

Троць Юлія (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Міщук В.М.)

Максимук Наталія (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Міщук В.М.)

ІІІ місце

Антонюк Олена (ЗОШ І-ІІ ступенів с.Гайки, вчитель Антонюк М.А.)

Стичук Олександра (ЗОШ І-ІІ ступенів смтТурійськ, вчитель Систалюк Л.Р.)

Терефельська Єлизавета (Комунальний опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, вчитель Підгайна О.Я.)

10 клас

І місце

Омелюх Назар (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Міщук В.М.)

ІІ місце

Омелянчук Андрій (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Тобольський В.М.)

ІІІ місце

Каліщук Юлія (ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі, вчитель Міщук О.В.)

11 клас

І місце

Гелетуха Євдокія (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Міщук В.М..)

ІІ місце

Грисюк Михайло (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Тобольський В.М.)

ІІІ місце

Кравчук Ольга (Комунальний опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, вчитель Підгайна О.Я.)

Переглядів: 95 | Додав: Alla | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Новини ПедПреса
Відділ освіти
ЗОШ І-ІІІ ступенів
ЗОШ І-ІІ ступенів
Позашкілля
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2017