Понеділок, 21.01.2019, 17:31
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Турійський районний методичний кабінет працівників освіти

Підручники
Меню сайта
Сайти учителів
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 290
Чи задоволені Ви роботою РМК?
Всього відповідей: 246
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Грудень » 19 » ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
15:20
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

15 грудня 2018 року відбувся ІІ етап всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, в якій взяли участь 38 школярів.

Щиро вітаємо учнів та їх наставників з перемогою:

8 клас

І місце - Мальчевський Денис, учень ЗОШ І-ІІ ступенів с.Туропин (вчитель Копитко С.С.)

ІІ місце - Воєводюк Олександра, учениця ОЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія" смт.Турійськ (вчитель Гусак С.С.)

ІІ місце - Поварчук Станіслав, учень ЗОШ І-ІІ ступенів с.Дуліби (вчитель Радобенко В.Я.)

ІІІ місце - Кались Віталіна, учениця Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мазурак П.М.)

ІІІ місце - Волчок Оксана, учениця КОЗ "ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів" (вчитель Кость Н.П.)

9 клас

І місце - Гіль Леся, учениця ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ставки (вчитель Вітрук В.В.)

ІІ місце - Гладун Віталій, учень 9 класу ЗОШ І-ІІ ступенів с.Дуліби (вчитель Радобенко В.Я.)

ІІІ місце - Павлік Богдан, учень Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мазурак П.М.)

ІІІ місце - Дружинович Влада, учениця ЗОШ І-ІІ ступенів с.Миляновичі (вчитель Жук Г.І.)

ІІІ місце - Кузьмич Лілія, учениця ЗОШ І-ІІ ступенів с.Дольськ (вчитель Костюкевич В.І.)

ІІІ місце - Селгенюк Юлія, учениця КОЗ "ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Купичів" (вчитель Кость Н.П.)

ІІІ місце - Дунець Надія, учениця ЗОШ І-ІІ ступенів с.Перевали (вчитель Костюкевич В.І)

10 клас

І місце - Шум Назарій, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Овлочин (вчитель Марчук Б.В.)

ІІ місце - Козаченко Тетяна, учениця Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мазурак П.М.)

ІІІ місце - Потисюк Вікторія, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Кульчин (вчитель Костюкевич В.І.)

11 клас

І місце - Калюжна Єлизавета, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі (вчитель Мазурак П.М.)

ІІ місце - Кузнєцова Тетяна, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Бобли (вчитель Оксентюк Т.І)

ІІ місце - Шіллер Юрій, учень ОЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія" смт.Турійськ (вчитель Гусак С.С.)

ІІІ місце - Беретюк Тарас, учень ОЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія" смт.Турійськ (вчитель Гусак С.С.)

ІІІ місце - Маковецька Катерина, учениця Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Мазурак П.М.)

Переглядів: 107 | Додав: Alla | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Новини ПедПреса
Відділ освіти
ЗОШ І-ІІІ ступенів
ЗОШ І-ІІ ступенів
Позашкілля
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2019