Субота, 20.01.2018, 19:45
Вітаю Вас Гість | RSS

Турійський районний методичний кабінет працівників освіти

Підручники
Меню сайта
Сайти учителів
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 277
Чи задоволені Ви роботою РМК?
Всього відповідей: 233
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Курс валют
Головна » 2017 » Грудень » 11 » ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
17:46
ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

32 учні району взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, який відбувся 8 грудня. Найбільш успішними були виступи команд комунальних опорних закладів НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» та Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Вітаємо переможців та їх наставників:

8 клас

І місце

Фількевич Ірина (Комунальний опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, вчитель Марчук В.О.)

ІІ місце

Божик Владислав (ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі, вчитель Добиш З.О.)

Гіль Леся (ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ставки, вчитель Вілкова І.В.)

ІІІ місце

Хільчук Дана (ЗОШ І-ІІ ступенів с.Мокрець, вчитель Чук І.П.)

Пархомук Діана (ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Маковичі, вчитель Іщук О.В.)

9 клас

І місце

Гаврилюк Любомир (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Богуцька І.І.)

ІІ місце

Усенко Софія (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Суха Т.С.)

Терефельська Єлизавета (Комунальний опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, вчитель Марчук В.О.)

ІІІ місце

Жорова Ліза (ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Маковичі, вчитель Іщук О.В.)

Кригер Яна (ЗОШ І-ІІ ступенів с.Мокрець, вчитель Чук І.П.)

10 клас

І місце

Омелюх Назар (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Суха Т.С.)

ІІ місце

Волчок Вікторія (Комунальний опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, вчитель Марчук В.О.)

ІІІ місце

Діхтярук Дарина (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Суха Т.С.)

11 клас

І місце

Кмін Яна (Комунальний опорний заклад НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смтТурійськ, вчитель Мисюк С.Ф.)

ІІ місце

Вознюк Вікторія (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Богуцька І.І.)

ІІІ місце

Грицюк Ольга (Комунальний опорний заклад «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», вчитель Душина І.Г.)

Переглядів: 112 | Додав: Alla | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини ПедПреса
Відділ освіти
ЗОШ І-ІІІ ступенів
ЗОШ І-ІІ ступенів
Позашкілля
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2018